O nás

Společnost DioArt s.r.o. se zrodila z touhy vytvořit výjimečnou přehlídku umění, dekoračních předmětů a designu „pod jednou střechou“. Společně tato díla, designové a dekorační předměty představují podmanivou mozaiku okouzlujících možností a nápadů, jak utvářet jedinečné prostředí svého domova a jak dosáhnout individuálního a reprezentativního vzhledu svého pracoviště.

Jsme hrdi na to, že Vám můžeme nabídnout jak originální umělecká díla, tak moderní design a dekorační předměty ze speciálních a limitovaných edicí od českých i zahraničních autorů. Většina námi nabízených dekoračních předmětů je ruční či částečně ruční výroby.

Při výběru interiérových dekorací spolupracujeme s bytovými designéry, přičemž dbáme na jedinečnost, estetický vzhled, kvalitu materiálů a perfektní zpracování. Umělecká díla a dekorační předměty nakupujeme ve většině případů přímo od autorů a od výrobců. 

Všechny ženy a dívky mohou být krásné. Ale s nevšedním, nepřehlédnutelným šperkem budete výjimečná. Je to příležitost i pro muže - udělat radost krásným a cenným dárkem. Někdy se stačí zmínit...

Máme rádi krásu, originalitu a jedinečnost. Za vším co děláme stojí touha dopřát lidem originální umělecká díla a dekorační předměty, které dělají radost, a za kterými stojí tvořivost a poctivá práce.

Sourozenci Magdaléna a Radim Papírkovi

 

© Používáme oXyShop Nastavení cookies