Způsoby dopravy

Prostřednictvím České pošty:

Balík do ruky: Česká pošta doručí Vaši zásilku následující den od podání na Vámi zadanou adresu po celé ČR. O odeslání zboží budete informováni emailem a sms zprávou. V den expedice obdržíte e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny a v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší poště. O uložení balíku na poště jste informováni papírovým oznámením a prostřednictvím sms.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět.

  • Poštovné Česká pošta při platbě předem: 149 Kč
  • Při platbě na dobírku: 189 Kč​

Prostřednictvím dopravní společnosti PPL:

Přepravní společnost PPL doručí Vaši zásilku následující den od podání na Vámi zadanou adresu po celé ČR. O odeslání zboží budete informováni emailem a sms zprávou. V případě, že zvolíte doručení prostřednictvím PPL, je nutné vyplnit pro doručení takovou adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8:00 – 18:00. V případě, že tímto místem bude místo Vašeho zaměstnání, je nutné uvést kromě Vašeho jména také název a adresu firmy. Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

  • Poštovné PPL při platbě předem: 149 Kč
  • Při platbě na dobírku: 189 Kč

Doprava na Slovensko:

Zásilky na Slovensko přepravujeme společností PPL a budou doručeny následující den od podání.

  • Poštovné PPL při platbě předem: 290 Kč
  • Při platbě na dobírku: 360 Kč

Osobní odběr:

Zboží si můžete vyzvednout také osobně, a to ve všední dny od 09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 v naší prodejní galerii na třída Tomáše Bati 174, 76302 Zlín. Po předchozí domluvě tak můžete učinit i mimo řádnou otevírací dobu. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem. Osobní odběr je zdarma.

Nadrozměrné a cenné zásilky:

V případě dopravy nadrozměrných a cenných zásilek Vás budeme kontaktovat o způsobu doručení telefonicky.


 

© Používáme oXyShop Nastavení cookies