Fotoreport: Vernisáž Jiřího Vápa v galerii DioArt

Fotoreport: Vernisáž Jiřího Vápa v galerii DioArt - DioArt    Vernisáž zlínského výtvarníka Jiřího Vápa se konala 5. listopadu 2015 a setkala se s velkým zájmem veřejnosti. Návštěvníci se mohli potěšit pestrobarevnými uměleckými díly, které spadají do nejnovější autorovy tvorby. Slavnostní zahájení výstavy uváděl oblíbený herec z divadelního souboru Městského divadla Zlín Rostislav Marek.

Vernisáž zlínského výtvarníka Jiřího Vápa se konala 5. listopadu 2015 a setkala se s velkým zájmem veřejnosti. Návštěvníci se mohli potěšit pestrobarevnými uměleckými díly, které spadají do nejnovější autorovy tvorby. Slavnostní zahájení výstavy uváděl oblíbený herec z divadelního souboru Městského divadla Zlín Rostislav Marek. Jeho vystoupení bylo doprovázeno hrou na harfu v podání sestry Jiřího Vápa – nadané Lucie Fajkusové. Její hudební podklad podrthl kouzlo celého večera.
 

Rostislav Marek - galerie DioArt
Úvodní slovo patřilo panu Papírkovi a herci Rosťovi Markovi

Rodák ze Zlína Jiří Váp vyobrazuje fantaskní, divadelně živý svět. Výhradně olejem zachycuje ženské protagonistky s jemným nádechem erotiky. Olejomalby se vyznačují osobitou, ilustrativní stylizací s důrazem na figurální vztahy. Ve Vápových obrazech divák nalezne výrazné, pestré barvy, které autor používá s oblibou.

Jiří Váp - DioArt
Jiří Váp: obrazy s názvem Madona, Na lodi a Zahrada (zleva)

 

FOTOREPORT: VERNISÁŽ JIŘÍHO VÁPA ZAPLNILA PROSTORY GALERIE

Vernisáž Jiřího Vápa         


Jiří Váp - galerie DioArt         Jiří Váp - galerie DioArt
 

Vernisáž Jiřího Vápa v galerii DioArt         Vernisáž Jiřího Vápa - DioArt
 

Obrazy Jiřího Vápa budou vystaveny v galerii DioArt do 23. listopadu 2015. Zájemci, kteří zmeškali čtvrteční vernisáž, si mohou přijít prohlédnout prodejní výstavu kdykoliv v otevírací době galerie anebo po individuální telefonické domluvě.

 

Publikovala: Zuzana Bílá

© Používáme oXyShop Nastavení cookies