Výrobci
Články

  Fotoreport: Vernisáž Theatrum Mundi Víta Johna v DioArt

  Fotoreport: Vernisáž Theatrum Mundi Víta Johna v DioArt - DioArt    Příznivcům výtvarného umění dáváme s radostí na vědomí, že po menší prázdninové odmlce jsme zahájili opětovnou šňůru autorských vernisáží. Pravidelní galerijní návštěvníci mohli naposled zavítat na červnovou vernisáž Antonína Lukavského z Olomoucka

  Příznivcům výtvarného umění dáváme s radostí na vědomí, že po menší prázdninové odmlce jsme zahájili opětovnou šňůru autorských vernisáží. Pravidelní galerijní návštěvníci mohli naposled zavítat na červnovou vernisáž Antonína Lukavského z Olomoucka. Od té doby uplynuly tři měsíce a v prostorách naší galerie se ve středu 14. října 2015  konala vernisáž s názvem Theatrum Mundi malíře, grafika a příležitostného tvůrce keramických objektů Víta Johna. Dílo olomouckého výtvarníka mohou Zlíňané zhlédnout na prodejní výstavě do 31. října 2015 v otevírací době galerie DioArt.
   

  Vernisáž Víta Johna - galerie DioArt
   

  Na středeční vernisáž Víta Johna zavítalo hned několik obdivovatelů umění. Účast neodmítl ani umělcův kamarád – akademický sochař, designér a galerista - Luděk PavézkaAutorovy vystavené obrazy tvořené akrylem, olejem či mixem médií jsou převážně velkoformátového rázu. Figurální kompozice maleb a reflexe současného života se zaměřením na mezilidské vztahy, to je to, oč běží v umělcově tvorbě.

  Vernisáž byla zahájena úvodním slovem umělce z Olomouce, který svoji řeč završil humornou pointou, a pobavil tak všechny zúčastněné. Příjemný večer doprovázelo v rytmech jazzu zlínské uskupení Double Duo.
   

  Vít John - galerie DioArt       Prodejní galerie umění DioArt
   

  Prodej obrazů - galerie DioArt       Galerie DioArt - Vít John
   

  Vernisáž Víta Johna v galerii DioArt
   

  Sourozenci Papírkovi - DioArt       Vernisáž Víta Johna v galerii DioArt

   

  Publikovala: Zuzana Bílá