Kategorie
Výrobci
Články

  Nová výstava Střípky z depozitáře DioArt

  Nová výstava Střípky z depozitáře DioArt - DioArt    V únoru mohli návštěvníci naší galerie zhlédnout expozici vybraných grafických listů nazvanou jako Magie české a slovenské grafiky. Březnová výstava s názvem Střípky z depozitáře představí veřejnosti mnohé galerijní novinky. Můžete se mimo jiné těšit na nová díla, která doposud v galerii nebyla k vidění.

  V únoru mohli návštěvníci naší galerie zhlédnout expozici vybraných grafických listů nazvanou jako Magie české a slovenské grafiky. Březnová výstava s názvem Střípky z depozitáře představí veřejnosti mnohé galerijní novinky. Můžete se mimo jiné těšit na nová díla, která doposud v galerii nebyla k vidění. Prostor zde bude náležet například obrazům od Roberta SchindleraFrantiška JurkaHeleny HurtovéBorise JirkůMiroslava GöttlichaAleny Kolářové a od dalších umělců.
   

  Prodej obrazů - galerie DioArt    Prodejní galerie DioArt
   

  Koncepce výstavy nabídne příchozím návštěvníkům rozmanitou ukázku prací vybraných českých a zahraničních autorů s myšlenkou představit svět očima umění z různých úhlů pohledu jednotlivých umělců. Na své si přijdou jak milovníci děl současného umění, tak také obdivovatelé sběratelských uměleckých skvostů.
   

  Ota Janeček - galerie DioArt
  Ota Janeček: Pták na kamenech

  Přijďte se osobně potěšit pestrou přehlídkou uměleckých děl a vybrat si do svého interiéru originální obraz nebo grafiku z galerie DioArt. Prodejní výstava výběru autorů z depozitáře obohacená o galerijní novinky se koná od 1. března do 31. března 2016.

   

  Publikovala: Zuzana Bílá