Umění jako vánoční dárek se skutečnou hodnotou

Umění jako vánoční dárek se skutečnou hodnotou - DioArt    Nedovolte předvánočnímu shonu, mediálnímu tlaku a nešvarům dnešní uspěchané společnosti paralyzovat Vás v honbě za zbytečnostmi. Toužíte-li po klidném adventu, po chvílích, kdy se můžete zastavit a užít si společné chvíle s milovanými, neplýtvejte svou drahocennou energií na zběsilé nákupy. Letošní Vánoce jsme v DioArt pojali v duchu „skutečné hodnoty“.

 

 

 

 

Potěšte netradičním dárkem, jehož hodnota neklesá, ba naopak roste každým dnem. Darujte umění, emoci zachycenou tahy malířského štětce. Stejně tak jako cena zlata neklesá ani hodnota uměleckých děl. Obraz je živoucí ztělesnění krásna, těší nás, vnímáme jeho přítomnost každý den. Potěšte letos o Vánocích své nejbližší hodnotným prezentem.

Delikátním momentem je výběr obrazu. Umění je subjektivním prožitkem, proto bychom se měli prve oprostit od racionálního uvažování. Představme si obdarovávanou osobu, její povahu, vkus i ladění interiéru, pro který je obraz určen. Rozhodování bude o to snazší, čím pestřejší a kvalitnější je nabídka sortimentu uměleckých děl. Pak už přenechejte rozhodování srdci.

 

Hravé umění Zdeňka Červinky

          

Osobitá hravost a mladický smysl pro humor jsou spolu s pestrobarevností základem nevšedního umění Zdeňka Červinky. Malíř s kořeny v Uherském Hradišti za svou kariéru zrealizoval již na 250 samostatných výstav, které se shledaly se zájmem obdivovatelů svérázného umělce. Svým svěžím pohledem na svět dokáže rozradostnit i pobavit. Jednoduchý styl plný barev skvěle prozáří i jednoduchý interiér, kterému dodá na zajímavosti. Červinka dokáže mistrně zachytit komičnost okamžiku. Z jeho děl čiší láska k životu s notnou dávkou nadsázky a vtipu.

 

Melancholická snovost Melity Gwerkové

          

Emocemi nabité obrazy celosvětově uznávané a honorované malířky Melity Gwerkové zachycují něhu na malířském plátně. Za svůj hodnotný přínos byla v minulosti již několikrát oceněna významnými oceněními nejen v České republice. Charakteristickým znakem jejích děl je něžné vyobrazení ženských tváří, které jakoby za námi přicházely z dávných časů. Gwerková je rovněž typická použitím kontrastních barev v temnějších odstínech, jejichž kombinování ještě více umocňuje emocionální dojem z díla. Snová melancholie bude potěchou pro oko snílkům i romantickým duším.

 

Abstraktní umění Anny Klimešové

          

Surové emoce můžeme spatřit v dílech talentované umělkyně Anny Klimešové. Její stěžejní dominantou je symbióza malířské tvorby a sochařství, jejichž společným motivem je inspirace krásami přírody. Díla v sobě skýtají podmanivě abstraktní krásu, v níž si každý může najít vlastní symboliku. Obrazy této autorky dobodají na estetičnosti prostorným místnostem. Skvěle zapadají do moderních interiérů i kanceláří. Jsou ztělesněním luxusní designové dekorace, které oplývají nadčasovou elegancí. Obrazy Anny Klimešové si oblíbí sebevědomí muži i ženy s nekonvenčním pohledem na svět.

Inspirujte se pestrou nabídkou tuzemských i zahraničních umělců a jejich děl v katalogu uměleckých děl nákupní galerie DioArt.

Pokud si nejste jisti výběrem, připravili jsme rovněž dárkové poukazy v nominální hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč.

Krásou a pohodou prosycené Vánoce přejí za celý tým DioArt

Magda a Radim Papírkovi.

© Používáme oXyShop Nastavení cookies