Výstava výběru grafických listů ze sbírky galerie DioArt

Výstava výběru grafických listů ze sbírky galerie DioArt - DioArt    Příznivce umění grafické tvorby potěší galerie DioArt svou únorovou výstavou nazvanou Magie české a slovenské grafiky. Rozsáhlá expozice grafických listů představí výběr prací českých a slovenských grafiků.

Příznivce umění grafické tvorby potěší galerie DioArt svou únorovou výstavou nazvanou Magie české a slovenské grafiky. Rozsáhlá expozice grafických listů představí výběr prací českých a slovenských grafiků, mezi nimiž se objeví zvučná jména umělců, jakými jsou například Karel Demel, Jiří Anderle, Josef Liesler, Oldřich Kulhánek, Jiří BrázdaKatarína Vavrová a mnozí další.

Karel Demel - galerie DioArt     Katarina Vavrová - galerie DioArt     Josef Liesler - galerie DioArt
 

Výstava návštěvníky obeznámí se selekcí volné i užité grafiky převážně z období od 2. poloviny 20. století až po 21. století. K vidění budou kolekce grafických listů jak malých, tak velkých formátů. Účastníci výstavy zhlédnou rozmanité náměty i grafické techniky; chybět nebudou sběratelské skvosty řadící se k raritě v nabídce uměleckých galerií. Na své si přijdou rovněž milovníci moderního pojetí grafické práce. V duchu současného umění se ponesou grafické listy například od Borise Jirků, od Josefa Velčovského aj.
 

Boris Jirků - galerie DioArt       Josef Velčovský - galerie DioArt
 

Nenechejte si ujít novou prodejní výstavu souboru grafických listů z galerijního depozitáře. Pro veřejnost bude výstava otevřena od 1. února 2016 do 26. února 2016.

 

Publikovala: Zuzana Bílá

© Používáme oXyShop Nastavení cookies