Galerijní noc v rytmech jazzu v DioArt

Galerijní noc v rytmech jazzu v DioArt - DioArt    V rámci konání Galerijní a muzejní noci 2015 ve Zlíně připravil tým DioArt pro návštěvníky program v duchu jazzového večírku.

 

 

 

 

V rámci konání Galerijní a muzejní noci 2015 ve Zlíně připravil tým DioArt pro návštěvníky program v duchu jazzového večírku. Můžete se těšit na výstavu děl výtvarníka Zdeňka Červinky, hudební vystoupení skupiny Fresh Minute i na představení nové módní kolekce návrhářky Sandry Švédové.

Přijďte se kulturně pobavit na jazzový večírek 22. května 2015 od 19 hodin do galerie DioArt.

Galerijní noc 2015 - DioArt               Galerijní noc 2015 - DioArt
Sandra Švédová Design

Výstava obrazů oblíbeného Zdeňka Červinky

14. května 2015 proběhla v galerii DioArt vernisáž oblíbeného umělce z Uherského Hradiště, Zdeňka Červinky. Od 17 hodin se v galerii DioArt představily veselé motivy hudebníků, harlekýnů, postav commedie dell´arte i snových krajin. Umění plné humoru a hravých barev je typickým Targusovým vyjádřením, kterým si získal všeobecnou oblibu.

Zdeněk Červinka - galerie DioArt
Typické hudební motivy Zdeňka Červinky

Vtip Červinkových obrazů můžete zhlédnout na během výstavy od 15. do 29. května. Bližší informace k osobnosti Zdeňka Červinky se dočtete ve článku: Targus v galerii DioArt.

Jazzový večírek v galerii DioArt

Právě svérázná osobnost Targuse inspirovala tým DioArt při sestavování programu Galerijní noci 2015. Atmosféru probíhající Červinkovy výstavy doplní jazzově laděný večírek. Na své si přijdou nejen obdivovatelé výtvarného umění, ale také hudební a módní nadšenci. Od 19 hodin se můžete na třídu Tomáše Bati 3329 přijít oblažit Červinkovými obrazy či poslechnout hudební osvěžení pod taktovkou zlínské skupiny Fresh Minute.

Fresh MInute
Kapela Fresh Minute

Pozvání přijala i  mladá návrhářka Sandra Švédová, která představí svou novou jarní kolekci. Jméno designérky jste mohli zaznamenat již v loňském roce, kdy získala česká Miss Earth Nikola Buranská ocenění za nejkrásnější večerní róbu vytvořenou právě v ateliéru Švédové.

Nenechejte si ujít jazzový večírek a přijďte se 22. května v 19 hodin kulturně pobavit do galerie DioArt.

 

Publikováno: 13. května 2015

© Používáme oXyShop Nastavení cookies