Reportáž: Jak se slavilo na jazzovém večírku v DioArt

Reportáž: Jak se slavilo na jazzovém večírku v DioArt - DioArt    V pátek 22. května 2015 se na třídě Tomáše Bati rozezněly tóny jazzové hudby v podání zlínské kapely Fresh Minute. Prostory galerie DioArt brzy zaplnili příznivci umění a módy.

 

 

 

 

V pátek 22. května 2015  se na třídě Tomáše Bati rozezněly tóny jazzové hudby v podání zlínské kapely Fresh Minute. Prostory galerie DioArt brzy zaplnili příznivci umění a módy. Návštěvníky přilákala výstava Zdeňka Červinky i modely z jarní kolekce návrhářky Sandry Švédové. To vše za příjemného hudebního doprovodu, který při jazzovém večírku nesměl chybět.

Jazzový večírek v galerii DioArt
Jazzový večírek v galerii DioArt si nenechaly ujít desítky návštěvníků

Nápad jazzového večírku vznikl v návaznosti na aktuálně probíhající výstavu obrazů Zdeňka Červinky. O hudební doprovod se postarala čtveřice mladých hudebníků z kapely Fresh Minute, kteří svým vystoupením přivábili mnohé kolemjdoucí.

Jazzový večírek v galerii DioArt
Zlínská kapela Fresh Minute udávala tón pátečního večera v galerii DioArt.

Prostor byl věnován také módě. Svou novou kolekci představila v exkluzivní předpremiéře designérka Sandra Švédová. Návrhářka v loňském roce vytvořila kompletní garderóbu pro českou Miss Earth 2014Nikolu Buranskou, se kterou modelka získala titul nejkrásnější róba večera na Filipínách. Modely sladěné v krémových, šedých a pudrových barvách doplnily i šperky Anton Heunis z nabídky DioArt.

Sandra Švédová v galerii DioArt
Návrhářka Sandra Švédová představila svou nejnovější kolekci.

Večerem se nesla přátelská atmosféra a veselá nálada. Pro příchozí bylo připraveno poděkování v podobě skleničky dobrého vína, dále soutěž o grafiku města Zlína a drobné dárky. Tým galerie DioArt již nyní připravuje další akce pro veřejnost.

"Děkujeme všem zúčastněným i vystupujícím za nezapomenutelnou atmosféru, sourozenci Papírkovi."

Galerie DioArt
Brzy na viděnou v galerii DioArt.

V červnu se můžete těšit na vernisáže dvou významných českých umělců – tvůrce grafické podoby současných bankovek Oldřicha Kulhánka a výtvarníka Antonína Lukavského. Pro aktuální informace sledujte naše stránky.

Galerijní a muzejní noc - DioArt        Vernisáž v galerii DioArt

 

Publikováno: 25. května 2015

© Používáme oXyShop Nastavení cookies